Cechy kultowego podkładu Revlon Colorstay – 12 właściwości

Cechy kultowego podkładu Revlon Colorstay – 12 właściwości

Właściwości kultowego podkładu Revlon Colorstay to temat często poruszany, ponieważ ten podkład od lat utrzymuje się na podium najchętniej wybieranych produktów do makijażu, a jego zwolenniczek z roku na rok przybywa. Czym wyróżnia się ten podkład spośród innych? Co sprawia, że zyskał miano kultowego? Sprawdźmy.


Właściwości kultowego podkładu Revlon Colorstay

Jakie są cechy podkładu Revlon Colorstay? Najważniejszą cechą tego produktu jest to, że powstał w dwóch wersjach, odpowiednich dla różnych typów skóry. Mamy w ofercie podkład do cery mieszanej i tłustej oraz drugi – do cery normalnej i suchej. Takie rozróżnienie fluidów względem wymagań skóry jest bardzo dobre i pomocne podczas poszukiwań kosmetyków, spełniających potrzeby typowe dla różnych rodzajów cer. Oba produkty dostępne są w opakowaniach z pompką, dzięki czemu z łatwością możemy dozować podkład, zachowując przy tym wysoki poziom higieny.

Wspólnym mianownikiem dla obu podkładów jest to, że posiadają długotrwałą formułę, która zapewnia doskonały wygląd skóry przez całą dobę, jak zapewnia producent na opakowaniach swoich produktów. Kultowy podkład o płynnej konsystencji znakomicie utrzymuje się na skórze przez 24 godziny niezależnie od warunków, w jakich przyszło nam przebywać danego dnia. To produkt testowany przez tysiące kobiety w naturalnych warunkach, które towarzyszą nam przez całe życie. 

Podkład do skóry mieszanej i tłustej zapewnia matowe wykończenie makijażu, ponieważ posiada beztłuszczową formułę, wzbogaconą o filtr przeciwsłoneczny o faktorze SPF 15, co sprawia, że fluid zapewnia podstawową ochronę przed promieniowaniem UV. Revlon Colorstay umożliwia budowanie krycia od średniego do pełnego. Kolekcja zawiera 43 odcienie, które pasują do każdego typu karnacji – od najjaśniejszej do najciemniejszej. 

Podkład do skóry normalnej i suchej posiada lekką formułę, która bardzo dobrze stapia się z odcieniem skóry, dając efekt naturalnie wyglądającego makijażu. Podobnie jak podkład do skóry tłustej i mieszanej ten do skóry suchej i normalnej zapewnia 24-godzinne działanie. To oznacza, że cera prezentuje się świeżo nawet po całym dniu noszeniu podkładu, niezależnie od sytuacji, które przytrafiają się nam w ciągu dnia. Jego konsystencja pozwala na potęgowanie krycia, poczynając od średniego, aż do mocnego. Revlon Colorstay w wydaniu do skóry suchej oferuje SPF 20. Podobnie jak poprzednik posiada beztłuszczową formułę. Dostępny w 24 odcieniach. 

Podsumowanie – 12 właściwości podkładu Revlon Colorstay

 1. Dwie formuły – do cery mieszanej i tłustej oraz do cery normalnej i suchej.
 2. 24-godzinna formuła.
 3. Możliwość budowania krycia.
 4. Bardzo szeroka paleta kolorystyczna.
 5. Ochrona przeciwsłoneczna SPF 15 i SPF 20.
 6. Bezłuszczowa formuła i lekka konsystencja.
 7. Wysoki komfort noszenia.
 8. Łatwa aplikacja i bezproblemowe rozprowadzanie produktu.
 9. Bardzo dobrze łączy się ze skórą (bez plam i zacieków).
 10. Produkt nie ciemnieje.
 11. Duża wydajność.
 12. Opakowanie z wygodną pompką.

Cechy kultowego podkładu Revlon Colorstay mówią same za siebie. Podkłady tej znanej marki słyną z doskonałej jakości w stosunku do bardzo przystępnej ceny. Sprawdzą się w makijażu skóry problematycznej, ponieważ bezbłędnie kamuflują wszelkie niedoskonałości, przebarwienia i zaczerwienienia. Bardzo dobrze współgrają z innymi kosmetykami. Zapewniają skórze nieskazitelny wygląd przez wiele godzin. Wiele kobiet nie wyobraża sobie makijażu bez nich. Warto mieć Colorstay pod ręką i przetestować go na własnej skórze.