wtorek, 23 maja 2017

7. edycja Warmińsko-Mazurskich Spotkań Blogerów

Tak się stało, że cały miesiąc temu, można powiedzieć fartem, znalazłam się w Olsztynie, na siódmym Warmińsko - Mazurskim Spotkaniu Blogerów.

Czemu fartem? Wciąż nie miałam pewności, czy uda mi się załatwić wolne w pracy, a ponadto - jaki tam ze mnie bloger? Posiadanie bloga nie jest równoznaczne z blogowaniem. Bo blogowanie i "bloger" to przede wszystkim aktywny blog a nie coś co leży i kwiczy ;)

Nie będę ukrywać, że każdą wolną chwilę wykorzystuję i poświęcam rodzinie i na odpoczynek. Nie ma lekko, choć bywało trudniej ;)A więc wróćmy do tematu.

W owy dzień wybraliśmy się z mężem i Igą do Warmiolandii do Olsztyna. Nie mogłam nie wziąć małej ze sobą, gdyż ona o takiej sali zabaw marzyła od dawna, a w Giżycku niestety zawsze coś wypadało by nie iść (choć ostatnio byłam! :D). No powiem, że Warmiolandia jest całkiem słusznych rozmiarów. Jest full miejsca dla dzieci, ale i dla rodziców. Można zjeść, można się napić kawy, kiedy dzieci szaleją. Iga była w siódmym niebie także serdecznie polecamy to miejsce :) Na pewno jeszcze się tam wybierzemy.

Organizatorka spotkania Dzwoneczkowa, zapewniła nam atrakcje :)
Pierwszą, był wkład Marina Osiaka www.marcinosiak.pl, który opowiedział nam o działaniu social media i również przyjrzał się fan page'om każdej z nas.

Kolejnym punktem była prezentacja (jeżeli tak to mogę nazwać) Klaudii, która reprezentowała Fundację 3-4 start. Zachęcam naprawdę do zapoznania się z tą fundacją, gdyż my kobiety musimy sobie pomagać ...

Trzecim punktem była prezentacja Anety, Matki bez Tabu, która jest bardzo fajną babeczką. Opowiadała o tym jak pisać, wytykała również nasze błędy ale i dostrzegła dobre strony. Dobrze, kiedy ktoś doświadczony, bez jakichś tam złośliwych wytykanek potrafi powiedzieć co jest nie tak, a co jest ok :).

Na koniec odbył się pokaz chemiczny dla dzieciaków, który bardzo ich zainteresował. Nawet Iga się przejęła :D

Dziękuję bardzo za przemiłe spotkanie, za ponowne zobaczenie "starych" mordek, ale i tych nowych :) Za ciekawe prelekcje, za zabawę dzieciaków w Warmiolandii :) Podziękowania również dla sponsorów :)

Warmiolandiahttp://www.warmiolandia.pl/lubelska/

Alexanderhttp://www.alexander.com.pl/
ID'EAUhttp://ideau.pl/
Oillanhttp://www.oillan.pl/
Dentosepthttp://www.efektdentoseptu.pl/
Siwko Fotografiahttp://www.siwko.pl/
Drewniane dodatkihttp://drewnianedodatki.pl/
Chocokisshttp://www.chocokiss.eu/


Zdjęcia moje i Ani.
2 komentarze:

Dzięki, że jesteś! :)