środa, 26 października 2016

Moje chwile - Yankee Candle - White Tea i White Gardenia

Dzisiaj przedstawię Wam dwa białe woski, które zaprezentowały się całkiem... kolorowo :)

White Tea - "Wosk z rześkiej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic o delikatnym, relaksującym aromacie białej herbaty z kilkoma kroplami cytryny."

Wiecie, ja nie jestem wielką znawczynią zapachów. Tzn. nie rozpoznaję konkretnych składników aromatu. Na szczęście są szczegółowe opisy i wtedy ja się utwierdzam czy rzeczywiście to tak pachnie, czy nie :D 
Jest to zdecydowanie ziołowy zapach. Choć nie taki 100 %. Bardziej taki przerysowany, sprowadzony do perfum niż do samej herbaty. Czuć nutkę cytrynową. 
Choć jak dla mnie zapach jest dla mnie za mocny, albo może powinnam wkruszyć go mniej.
Nie mniej jednak bardzo mi się podoba i śmiałabym powiedzieć, że chciałabym mieć perfumy o takim zapachu.

White Gardenia - "Rozkwita w iście królewskiej formule – bujnie, uwodząco, majestatycznie. A jak pachnie? Tak, że klękają przed nią z podziwu najznamienitsze, koronowane głowy! Biała gardenia to symbol królewskiej władzy – kwiat, który przez wieki hołubiony był przez piękne księżniczki i dzielnych królewiczów, a który dzisiaj – swoim wyjątkowym, dworskim aromatem – wypełnia nasze domy. Wszystko za sprawą kompozycji White Gardenia – zamkniętej w jasnej, naturalnej masie woskowej, bardzo klasycznej i szlachetnej, która swoim aromatem przywodzi na myśl widok królewskich ogrodów – zadbanych, rozłożystych i będących domem dla najwytworniejszych pawi."
"Wosk z kwiatowej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic. Wyczuwalne aromaty: gardenia."

Aromat już delikatniejszy od poprzedniczki. Kwiatowy, jak to kwiatowy. W zasadzie nic szczególnego go nie wyróżnia, ale i nie mam do niego zastrzeżeń. Choć pachnie trochę jak odświeżacz do WC :) Co poradzić jak producenci odświeżaczy też lubią gardenię ? :D
Jednym słowem, kolejny do kwiatowej kolekcji :)

Woski, świece, kominki - polecam Wam www.goodies.pl :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dzięki, że jesteś! :)