czwartek, 14 lipca 2016

MUM Bloga vol. 3

26. czerwca, w mega upalny dzień, udałam się pociągiem do Olsztyna na... MUM Bloga vol. 3!

Dzięki Sylwii i Oli miałyśmy przyjemność spotkać się U Artystów, przy suto zastawionym stole i dzbankach pełnych zmrożonej wody.

Poza organizatorkami spotkałam się z Dzwoneczkową, Anibarpiomar, Dziecięce klimaty, The moments of life, Z motylem na dłoni, Magdaleną SulwińskąTymoszko. Sami swoi :)

Spotkanie było bardzo na luzie, co mnie cieszy, gdyż szczerze przyznam - lubię taki luz. Jest czas na plotki, jest czas na garść wiedzy. A że ja lubię gadać, a gadałyśmy tak, że jedna drugą przegadywała to cóż. Ja się tylko z tego cieszę :))

Sylwia uraczyła nas dawką wiedzy o blogowaniu, od strony fachowej , a Klaudyna opowiedziała o współpracy oczami firmy - z blogerem. Uwielbiam jej opowieści o tym jak blogerzy próbują z nią nawiązywać współpracę, niekoniecznie ze skutkiem pozytywnym :D

Kolejno Roksana opowiedziała o stosowaniu kosmetyków i kremów z filtrem podczas lata. Nie powiem - bardzo ciekawa prelekcja.Pyszne jedzenie (siedziałam i wzdychałam bo jeść oczami tylko mogłam, bo żołądeczek za dużo nie zmieścił), szczególnie ziemniaczki do obiadu. Brawo U Artystów!

Dziewczyny przeszły same siebie, przyznam, że nie spodziewałam się takiej ilości prezentów! Byłam w szoku, ale i szczęśliwa z ilości podarowanych mi książek! Ja książki zawsze i wszędzie. Choć teraz mam jeszcze mniej czasu na czytanie, książkami nie pogardzę nigdy w życiu. W końcu je przeczytam! :)))Dziękuję Wam - Sylwio i Olu za możliwość uczestniczenia w tak fajnym spotkaniu. Lubię jeść, plotkować ( w sumie - oj tam plotkować - rozmawiać po prostu :D) i przysłuchiwać się ciekawym wykładom. Czyli takie spotkanie jest dla mnie, co nie? :) Na kolejne też się zgłaszam! :)

I dziękuję Ani, że zabrała moją dupcię z powrotem do Giżycka - w osamotnieniu bym tego nie dokonała! I za owocną w kalorie wizytę w Macu! :) :*Dziękuję sponsorom! Prezenty od nich zobaczycie poniżej.

 Śliczna gwiazdka od Hally Design.Kosmetyki od A-Derma i Ducray.

Kosmetyki od Oillan.

Kosmetyki od Bielenda.

Kolorowanki i książeczki od Wydawnictwo Monika Duda :)


Moc książek i książeczek od Wydawnictwo Muza. Dziękuję! :)Olej rydzowy od SemCo.

Torebka, smycz i poradnik od LennyLamb.

Dziewczyny, które zabawiły dzieci :) Wizart.

Opaska Telefon do Mamy i Taty :)

AgiBagi :)

Kosmetyki od CD :)

Tron :)

Wydawnictwo OVO :)

Sylveco :)

Media Rodzina :)

Wydawnictwo Bis :)

Super paka od Kupiec :)
Crispy Natural :)Za zdjęcia dziękuję Sylwii i Oli.

Do zobaczenia :)

1 komentarz:

  1. Bardzo przydatne prezenty.
    Fajnie, że spotkanie się udało.
    Czytam u każdej tyle pozytywnych opinii na temat takich spotkań, że sama bym się chętnie kiedyś na takie wybrała.
    Pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń

Dzięki, że jesteś! :)