piątek, 13 maja 2016

Pierwsze spotkanie Mam - Kętrzyn

Co mogłam robić 30. kwietnia w Kętrzynie w City Clubie?

A tak spontanicznie wyszło, że wzięłam udział w spotkaniu mam :) Nikt nie wiedział, nikt nie słyszał, ja sama do końca nie wierzyłam, że będę miała kilka godzin dla siebie. W całkiem doborowym towarzystwie :)I to wszystko za sprawą Agaty - która wzięła na swoje barki organizowanie pierwszego swojego spotkania :)

Jak jej wyszło, zobaczcie sami!
Po przywitaniu czekały nas warsztaty - Pani Ania z marką Mary Kay.

Dziękuję bardzo za zabieg pielęgnacji dłoni :) W zabiegach na twarz nie brałam, udziału, bo używam swoich kosmetyków antybakteryjnych, jednak z cieni do oczu trochę skorzystałam :)

Reszta Mam jednak mega się zrelaksowała i widać było, że warsztaty się podobają. Przydałyby się jeszcze wygodne i miękkie fotele fryzjerskie i relaks gwarantowany :)Pomiędzy kawą i herbatą, sałatką a pysznym zapiekanym tostem, był czas na plotki, wspólne zdjęcia. Dziękuję Ani, Marcie i Wioli za miło spędzony czas razem, zwłaszcza za ten już po spotkaniu :)Kolejnym punktem programu była prezentacja Emilki - marki Bambino. Nie wiedziałam, że Bambino ma tak bogatą ofertę! Dowiedziałam się mnóstwa rzeczy o asortymencie i wiem, że czekają mnie tam zakupy. Na pewno na mojej liście jest piasek kinetyczny!Następnie Agata zrobiła nam mini warsztaty szycia maskotek. Ja zabrałam się za połyskujące serduszko, ale porównując to z moimi serduszkami - zawieszkami które kiedyś robiłam, to te było totalnym niewypałem :D Ale serduszko przerobiliśmy na literę "A" i wszyscy byli zadowoleni :)Spotkanie zostało umilone wspaniałymi prezentami, które zobaczycie już w następnym poście.

Agata wykonała naprawdę dobrą robotę, bardzo jej dziękuję, że mogłam wziąć udział w tym spotkaniu i mam nadzieję, że zobaczymy się na kolejnym :)Zdjęcia w wykonaniu WWphoto.

Ani (anibarpiomar) :)
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dzięki, że jesteś! :)