środa, 18 maja 2016

Moje chwile - Yankee Candle - Vanilla i Verbena

Dwa woski o wdzięcznych nazwach: "Vanilla" i "Verbena". Mogło by być słodko i przyjemnie. Ale czy tak było?Vanilla - "Wosk z rześkiej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic o kwintesencji zapachu wanilii, słodkiej i aksamitnej, wyrazistej a jednak nie narzucającej się."

Powiem szczerze, że trochę inaczej wyobrażałam sobie ten zapach, dlatego przyznam, że się zawiodłam. Aromat wanilii rzeczywiście czuć, jednak jest to taki bardziej zapach przydymiony, czy nawet przypalonej wanilii. No niestety, nie mój klimat.
Verbena - "Wosk z kwiatowej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic o odświeżającym zapachu kwiatów werbeny połączonej z cytrusami i kremową wanilią."

Spodziewałam się tutaj zapachu typowo ziołowego, znanego m.in. z cukierków na gardło. Czuć nawet nuty cytrusowe i słodką wanilię. Jednak dla mnie aromat jest okrutnie.. słaby. Szkoda, szkoda bo wosk mógłby być całkiem fajny, jednak jego mała intensywność nie zachęca mnie do ponownego zakupu.Jak widzicie, te dwa woski mojego serca nie podbiły jednak sami możecie je sprawdzić lub kupić inne na http://www.goodies.pl :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dzięki, że jesteś! :)