wtorek, 19 kwietnia 2016

Moje chwile - Yankee Candle - Sea Salt & Sage i Summer Peach

Sea Salt & Sage - "Wosk z rześkiej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic o zapachu wieczornej bryzy połączonej z aromatem świeżo zerwanych listków szałwii oraz subtelną domieszką bursztynu oraz wetiwerii."

Bardzo przyjemny zapach! Choć przy otwartych drzwiach uciekł mi do kuchni to jednak mimo wszystko był mocno wyczuwalny. Mocno, ale nie za mocno, także nie podrażnia delikatnych nosków.

Zapach jeden z lepszych - męski, słony, morski. To są trzy słowa które go idealnie opisują. I myślę, że na tym poprzestanę. Jeżeli miałabym wybierać najlepszy spośród wszystkich byłych męskich zapachów, myślę, że ten jest najlepszy. Summer Peach - "Wosk z owocowej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic o zapachu soczystych brzoskwiń, dojrzewających w gorących promieniach południowego słońca z domieszką subtelnych nut piżma i wanilii."

Te dwa woski są z nowej linii Q2 2016. Czasem mam wrażenie, że co nowsze woski, tym gorsze. Jednak te dwa są dobrym strzałem. Zapach brzoskwiniowy jest bardzo przyjemny i całkiem naturalny. Wiadomo, że nie będzie to 100%-we odwzorowanie oryginalnego zapachu brzoskwiniowego, jednak jak na taki woskowy eksperyment jest bardzo dobrze. Czuć dodatkowe nuty - co zapewne jest piżmem i wanilią. Jednak brzoskwinia gra tu zdecydowanie pierwsze skrzypce.

Aromat wydaje się chwilami kwaskowaty, jednak myślę, że nie przeszkadza to w całej kompozycji wosku.Woski YC dostępne są na http://www.goodies.pl :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dzięki, że jesteś! :)