piątek, 22 kwietnia 2016

Moje chwile - Yankee Candle - Peony i Lemongrass & Ginger

Nie wiem czy ostatnio mam takie szczęście, ale cały czas trafiam na dobre zapachy YC. Czy ta passa będzie wiecznie trwać? Pewnie nie, ale póki co cieszę się jak mogę :DPeony - "Wosk z kwiatowej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic o zapachu kwiatu dojrzałej piwonii."

Przyznam szczerze, że zapach jest bardzo kwiatowy. I całkiem do piwonii mi pasuje.Aromat jest słodki, mocno kwiatowy. Nie jest przedobrzony. Nie jest również maega mocny czy mega słaby. Jest w sam raz. Bardzo wyraźnie czuć nuty piwonii. Jeden z najlepszych kwiatowych zapachów.Lemongrass & "Ginger - "Wosk z aromatycznej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic o zapachu trawy cytrynowej i imbiru."

Tutaj również mamy prosty zapach. Nie przekombinowany tysiącami dodatków. I myślę że chyba to jest najlepsze. Niewiele dodatków daje przyjemny, czysty zapach.

W tym przypadku trawa cytrynowa i imbir. Połączenie wspaniałe, wyraźne i czyste. Czuć zdecydowanie wymienione nuty, a one łączą się ze sobą wspaniale. Jako, że lubię imbir, będę wracać do tego zapachu. Bardzo przypadł mi do gustu.Woski YC dostępne są na http://www.goodies.pl

1 komentarz:

  1. nieznanemiejsca.blogspot.com23 kwietnia 2016 00:18

    Ja czasami mam mega bóle głowy od zapachów niektórych mydeł czy świeczek zapachowych, ciekawe jak te produkty by mi podeszły :)

    OdpowiedzUsuń

Dzięki, że jesteś! :)