piątek, 15 kwietnia 2016

Moje chwile - Yankee Candle - Mango Peach Salsa i Garden Sweet Pea

Mango Peach Salsa

"Wosk z owocowej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic. Wyczuwalne aromaty: mango, brzoskwinia oraz różowy pieprz."

"Splątane w tanecznym uścisku i poruszające się w rytm salsy owoce tworzą wokół siebie nastrój cudownej, letniej egzotyki. Salsa sporządzona z dojrzałych cytrusów, soczystego mango, uwodzącej słodkim nektarem brzoskwini to prawdziwy, tropikalny koktajl, dla równowagi doprawiony szczyptą różowego pieprzu i pobudzającego imbiru. Owocowy taniec, owocowy shake, owocowa przygoda przeżywana na rajskiej plaży. Po prostu – doskonale skomponowany, pięknie pachnący, w pełni naturalny wosk Mango Peach Salsa, który zaprasza do tańca, karmi ciało i uwodzi zmysły obietnicą egzotycznych wakacji."Powiem szczerze, że nie nic tu nie czuję... Wosk ma piękna barwę, nawet po zastygnięciu, natomiast jego aromat nic mi nie urywa. Czuję kwaskowatość, cierpkość, ale nie byłabym w stanie powiedzieć czegoś konkretnego. Niestety.

Czuć trochę brzoskwinię, ale to niestety nie to.Garden Sweet Pea

"Wosk z kwiatowej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic. Wyczuwalne aromaty: groszek pachnący, gruszka, brzoskwinia, frezja oraz drzewo różane."

"Pachnący groszek romantycznie pnący się po drewnianych, sielskich sztachetach ugiętego pod ciężarem mchu płotka to cudownie ciepły obrazek kojarzący się ze spokojnym życiem na cichej prowincji. A kiedy do tego rysunku dorzucimy dostojną frezję, dojrzałą, kusząca słodkim nektarem brzoskwinię, zapach gruszkowego miąższu i esencję wyciekającą wprost z kwiatów różanego drzewka – wtedy otrzymamy portret aromatu idealnego: przytulnego, kwiatowego, ogrodowego! Tak właśnie rysuje się kompozycja Garden Sweet Pea – kusząca mnogością składników cudem zamkniętych w małej, woskowej tarteletce."Naprawdę jeden z niewielu zapachów, które polubiłam szczerze. Serio! Tak rzadko można trafić na nieprzesadzony, kwiatowy zapach. Choć przyznam, że nie wiem jak pachnie kwiecie groszku, jednak jeśli pachnie tak jak ten wosk, w połączeniu z owocowymi nutami, to pachnie cudnie!

Aromat jest wyraźny jednak nie przesadzony. Bardzo przyjemny. I na 100% będzie to jeden z moich ulubionych zapachów.Woski YC dostępne do kupienia na http://www.goodies.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dzięki, że jesteś! :)