czwartek, 17 marca 2016

Mam Blogerek Fanaberie - Poznań 12.03.2016

Dnia 12. marca tego roku, wstałam o 2:40, szybko się wyszykowałam i ruszyłam w drogę do Olsztyna. Gdzie następnie z Kasią i Roksaną ruszyłyśmy do Poznania.

Droga minęła całkiem szybko. Przed 10 byłyśmy w Poznaniu. Spotkanie odbyło się w uroczej kawiarence Różove, a organizatorkami Matki Polki Fanaberie i Maamaa Baalbinkaa.

Czekając na uczestniczki można już było nawiązać nowe znajomości. Choć większość już się znała, przez co nie będę ukrywać, że czułam się trochę wyobcowana, po jakimś czasie zaczęłam się odzywać :D Choć i tak nie było możliwości dobrze się poznać ze wszystkimi ze względu na metraż pomieszczenia jak i napięty grafik spotkania. Choć nic straconego, wiem że spotkamy się jeszcze nie jeden raz ;)


Na pierwszy ogień poszły warsztaty PUS - Wydawnictwo Epideixis. Powiem, że bardzo ciekawa zabawa. Z tabliczką na początku w ogóle nie wiedziałam o co chodzi :D A to przecież zabawy przeznaczona dla dzieci! Potem układałyśmy mozaikę. Jednak najbardziej podobała mi się studnia Jakuba i już wiem, że czekają mnie tam zakupy :D Kolejnym punktem była prezentacja Roksany marki Plus dla Skóry.
Miałam napisać, jak bardzo się z Roksaną nie lubimy, ale nie chce mi się już gadać na ten temat. Wystarczy, że musiałam z nią spędzić tyle godzin w samochodzie.


Następnie przybyła Pani Katarzyna Papieska, fotograf, która opowiedziała nam o podstawach fotografii. Kolejno odwiedziła nas Pani Ania, przedstawicielka wydawnictwa Zielona Sowa. Bardzo sympatyczna i zakręcona babeczka :) Dowiedziałyśmy się wiele o stałych jak i nadchodzących pozycjach książkowych dla dzieci i młodzieży.
Końcowym punktem programu była prelekcja Radcy Prawnego Damiana Stawskiego, czyli męża Matki Polki ;) Wykład był bardzo ciekawy, za co dziękuję. Mogłyśmy dowiedzieć się mnóstwa zagadnień, od rejestracji bloga po umowy. Myślę, że ta wiedza przyda się jak najbardziej.
W międzyczasie był obiad, a jeszcze wcześniej odwiedziła nas jeszcze Pani Marika z firmy feedo.pl Dbamy o Mamy. Na koniec odbyło się rozdawanie cudownych upominków, za które dziękuję z całego serca.

Dziewczyny otrzymały od nas prezent. Mam nadzieję, że się spodobał :D
Choć do Poznania mam kawał drogi, wcale nie żałuję, że pojechałam. Wręcz przeciwnie. W minusach zawsze są plusy. W tym, że nie znałam prawie nikogo, a teraz znam już wszystkie. Kolejny krok zawsze jest łatwiejszy:D Dziękuję bardzo uczestniczkom i organizatorkom za miło spędzony czas :)Uczestniczki:


Agnieszka - M jak Mama

Grażyna - Pyzuszkowo


Sylwia - Sebucja


Elwira - Zabiegana Mama

Honorata - Maluch w domu

Małgorzata - Jaśkowe Klimaty


Eliza - Eli Milamalim
Kasia - Niunioki

Anna - anjanka


Weronika - Budująca MamaZdjęcia pożyczone od Mała rzecz a cieszy i Matki Polki Fanaberie.

10 komentarzy:

 1. Kochana jeśli skopiowałaś listę uczestniczek ode mnie to rozumiem dlaczego mnie na niej nie ma :) Faktycznie było ciężko z każdą dziewczyną zamienić choc słowo, ale myślę, że to się da nadrobić w przyszłości :) Pozdrawiam cię ze słonecznej Wielkopolski :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Chciałam pójść na łatwiznę, nielegalnie skopiować i tu klops :D
  Już jest wszystko elegancko :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Też żałuję, że nie dało się nagadać do woli, ale nie wiem czy to w ogóle byłoby możliwe. Niemniej miło było cię poznać i mam nadzieję, że jeszcze będzie okazja się spotkać. A prezent bardzo się podoba :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Hi hi sprawa się "rypła" :))))))
  Nic się nie stało ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Faktycznie nie było okazji z wszystkimi porozmawiać, w każdym razie pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Grażyna Szubert18 marca 2016 23:31

  miło było w końcu Cię poznać :) Pozdrawiam z dolnego śląska :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja też się cieszę i do zobaczenia w Mogilnie :)

  OdpowiedzUsuń

Dzięki, że jesteś! :)