środa, 16 marca 2016

Kuchnia i taras jak z katalogu

Dobrze wiecie, że uwielbiam wszelkie inspiracje. Mając chwilę, surfując w internecie, często trafiam na strony poświęcone aranżowaniu wnętrz.

Znajomi również podsyłając mi linki piszą: "Patrz jakie super wnętrze!" Oczywiście patrzę i podziwiam. Własne mieszkanie, a tym bardziej dom pozostaje w strefie marzeń, ale nic mnie nie powstrzymuje przed pokazywaniem Wam tych wspaniałości, które tworzą utalentowani ludzie. Wszak stworzenie przestrzeni ze smakiem jest jak sztuka.

Sztuka którą można całkiem nieźle nacieszyć oko.


 Dość sporo osób wchodzi na mój blog właśnie z wyszukiwarki przez frazy związane z urządzaniem wnętrz. Także jak widać, takie wpisy są potrzebne. Nie każdy ma mocno kreatywną głowę (ja kreatywna jestem, lecz jednak ograniczona), stąd pomoc przychodzi w internecie.Do tej pory mogliście zobaczyć proponowane przeze mnie poszczególne pomieszczenia. Teraz pokażę Wam nową odsłonę kuchni i tym razem coś nowego - taras. Połączenie takie, które mogłoby marzyć się wielu osobom. Taras zobaczycie po raz pierwszy. Cudnie urządzony, oświetlony. Taras jak z filmu!

Może obecny lub przyszły czytelnik znajdzie w tym coś dla siebie? :)Zacznijmy od kuchni. Jaka może być kuchnia? Oczywiście, że musi być funkcjonalna. Gdybym miała wpasować się w gusta Was wszystkich, to nie wiem, czy wystarczyło by internetu :) Więc postawmy na tym, co dla mnie wydaje się "funkcjonalne".zdjęcie Shaker Kitchen/homify .

Dobrze, kiedy kuchnia ma dużo miejsca, przecież rzeczy nie muszą leżeć na wierzchu. Cenię sobie miejsce. Kuchnia wszak to nie muzeum żywności. Dobra, duża powierzchnia do pochowania wszystkich specyfików i niepotrzebnych rzeczy na pewno jest przydatna.

A jeżeli wszystko mamy pochowane w szafkach, tak robi nam się dużo miejsca na blatach i spokojnie możemy kleić pierogi :D

zdjęcie VIO 302 - Wohnglück im Grünen/homify


Zdjęcie Cobertura de Luxo/homify


.

Teraz czas na taras!

Mając taras można posiadać super miejsce do spotkań towarzyskich, ale również urocze miejsce do odpoczynku czy zabawy z dziećmi. Można urządzić grilla, bądź poopalać się. Podobają mi się tarasy podwórkowe, ale również te na piętrze można świetnie zaaranżować. Popatrzcie na moje propozycje.

.

Zdjęcie Casa Miguel Ángel/homify
Zdjęcie Apartment in Belém/homify
Zdjęcie Terraza en el Guinardó/homify
Zdjęcie MORAR MAIS POR MENOS - VARANDA/homify


.

Jak widzicie pomysłów jest całe mnóstwo i jeszcze więcej. Kuchnia musi być przede wszystkim funkcjonalna. Moja jest zawalona na amen, i naprawdę marzy mi się taka, w której mogłabym pochować wszystko i gotować spokojnie, nie trącając co chwilę o coś ręką.

A same tarasy są dla mnie zaskoczeniem, jak świetnie można urządzić ten wolny kawałek przestrzeni. Na pewno można ich pozazdrościć mieszkańcom domów. A taki grill na świeżym powietrzu... Sama radość :)


.

A Wam która opcja podoba się najbardziej? ;)

.

1 komentarz:

Dzięki, że jesteś! :)