wtorek, 26 stycznia 2016

Moje chwile - Yankee Candle - Serengeti Sunset i Egyptian Musk

Serengeti Sunset - "Wosk z rześkiej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic. Uwodzicielski aromat słodkich owoców, cytrusów, kwiatów lotosu i bursztynu przenoszący nas na afrykańskie Serengeti o zachodzie słońca."

Chyba najlepszy zapach z kolekcji "afrykańskiej". Aromat już po odpakowaniu zaczął mi się podobać. Po zapaleniu nie zawiódł. Zdecydowane nuty cytrusów, kwiatów. Niestety bursztynu nie umiem rozpoznać, ale zapach i tak już sam w sobie jest bardzo przyjemny. Niestety minusik musi być. Mała intensywność.

Ale ogólnie jako aromat, bardzo mi się podoba. Egyptian Musk - "Wosk z rześkiej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic. Aromat uwodzicielskiego piżma połączonego ze szczyptą wanilii i drzewa cedrowego."

Powiem Wam, że aromat tego wosku jest na 100% orientalny. I to w zasadzie tyle ile mogę Wam powiedzieć. Nie czuję poszczególnie ani wanilii i drzewa cedrowego. Czuć słodkie, drzewne nuty, ale nie potrafię na pewniaka określić, że to to, co obiecał producent. Zapach również szybko znika, a szkoda bo jest całkiem przyjemny.Woski YC można zakupić na http://www.goodies.pl


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dzięki, że jesteś! :)