środa, 20 stycznia 2016

Moje chwile - Yankee Candle - Madagascan Orchid i Kilimanjaro Stars

Madagascan Orchid - "Wosk z rześkiej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic. Intensywny i intrygujący aromat białej orchidi z Madagaskaru, która kwitnie tylko przez jeden dzień."

Ogólnie (paląc te dwa woski) mam wrażenie, że te zapachy są dość nietrwałe. Pół godziny po zapaleniu czuję już tylko sam czysty wosk.

Ale co do zapachu - aromat jest bardzo przyjemny. Bardzo kwiatowy, pachnie trochę jak szminka czy puder. Jestem pewna, że czułam gdzieś nawet perfumy o podobnym aromacie. Gdyby nie słaba trwałość, mógłby być moim ulubionym :) Kilimanjaro Stars - "Wosk z rześkiej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic. Aromat czystego górskiego powietrza splecionego z chłodną nutą mięty i ciepłą paczulą."

Oj, to też jest ciekawy zapach. Tylko naprawdę nie wiem, czy to już mój nos zawodzi, czy te coraz nowsze zapachy są mniej trwałe. Zapach z całą pewnością egzotyczny, ezoteryczny. Nieco chłodny, ale i ciepły. Dokładnie tak jest! Zdecydowanie męski zapach. Przyjemny. Może jeszcze mój nos da się udobruchać :)Woski YC dostępne są na http://www.goodies.pl


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dzięki, że jesteś! :)