wtorek, 8 września 2015

Sierpniowe spotkanie Mam w Giżycku

Sierpień - miesiąc całkiem intensywny. W ciągu tych dni zrobiłam tyle badań i ile jeszcze w życiu nie zrobiłam.

Załatwiałam sprawy, w sierpniu też Iga pierwszy raz poszła do przedszkola. Oczywiście teraz siedzi domu, katar się leczy.

 

Po załatwieniu wszystkich spraw, odwiedzeniu mechanika, wymianie oleju i "popełnieniu" kosmetycznych spraw w samochodzie :D (http://motoneo.pl/) - może moje auto piękne nie jest, ale po co ma wyglądać gorzej, jak może wyglądać lepiej ;) - w końcu miała wolne i dnia 23. sierpnia mogłam się udać do Pubu Perła w Giżycku na spotkanie Mam :)

 

Organizatorkami spotkania były Kinga - Latosiowy Dom i Agnieszka - Lesia Rękodzieło :) Było to moje pierwsze spotkanie u nich i jakże niepewnie na nie podążałam - gdyż nie znałam zbyt wielu osób.

Ale babom - mamuśkom, zawsze tematy się znajdą także języki rozstały rozplątane ;)

 

Kinga poprowadziła warsztaty (z produktami Folwark i Bonduelle) i tak oto każda mogła spróbować swoich sił w łatwej, domowej pizzy. Ja oczywiście się wymigałam, przecież musiałam robić zdjęcia :)))

Potem zajadałyśmy się nią wspólnie. Restauracja Porto również przygotowała nam ciasto i sałatki.

 

Następnie barman pubu wykonał pokaz, w którym mogłyśmy podziwiać tworzenie przeróżnych drinków. Było świetnie i zabawnie. Uśmiałam się okropnie :))

 

Ja oczywiście na koniec się rozkręciłam i całkowicie trzeźwa stamtąd nie wyszłam, co odchorowałam w nocy, ale było świetnie, świetne atrakcje, towarzystwo, dobre jedzenie.

Dziękuję organizatorkom za super spotkanie, no i Asi - za odwózkę ;)

 

Do zoba, na kolejnym :)

IMG_9342

IMG_9354

IMG_9447

IMG_9448

IMG_9477

IMG_9486

IMG_9517 IMG_9536 IMG_9646

IMG_9693

IMG_9741

1 komentarz:

Dzięki, że jesteś! :)