piątek, 28 sierpnia 2015

Moje chwile - Kringle Candle - Fresh Baked Bread

image55

 

Jakiś czas temu skusiłam się na świeczki Kringle Candle. Nie będę ukrywać, że to moje pierwsze spotkanie z tą marką. Od zawsze byłam wierna Yankee Candle.

Ale postanowiłam spróbować.

 

Wiem jednak że zrobiłam pewien błąd. Kupiłam świeczki, w końcu spokojna o kominek, o ten plus, że nie będę musiała go czyścić.

Jednak wiem, teraz - że mimo iż świeczki są praktyczniejsze, wydają mniej aromatu no i wydzielają typowy zapach "surowego" wosku.

Miałam taki problem z innym woskiem KC, a przełożony do kominka nagle uwolnił swój aromat.

 

Ale wracając do Fresh Baked Bread. Nie wiem, kto jest taki szalony, że odpala w sobie w domu zapach świeżego chleba? Nie łatwiej taki chleb upiec i mieć zapach rzeczywisty ? :D

Nie no, trochę żartuję, wierzę, że są osoby które uwielbiają zapach świeżo upieczonego chleba. Ja może nie jestem jego fanką, jednak byłam bardzo ciekawa tego zapachu.

 

Sama na co dzień chleba nie piekę - zdarzy się raz na pół roku i to tylko razowy, ale ten zapach rzeczywiście odzwierciedla zapach świeżego chleba.

Ale nie tam takiego kupionego w Biedronce, ale takiego świeżo wyjętego z pieca, w domu, który prosi się o ukrojenie grubej pajdy i posmarowanie go świeżym, swojskim masłem.

Zapach jest wyjątkowo aromatyczny.

Jeżeli lubisz takie zapachy, chcesz przypomnieć sobie zapach dzieciństwa, lub po prostu chcesz, by w Twoim domu unosił się aromat świeżego pieczywa, to ten zapach jest zdecydowanie dla Ciebie :)

 

Woski KC dostępne są na http://www.goodies.pl/

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dzięki, że jesteś! :)