środa, 22 lipca 2015

Moje chwile - Yankee Candle - Vanilla Cupcake


Vanilla Cupcake - opis producenta : "Łakocie kupione w specjalizującej się w taśmowej produkcji ciach cukierni nie mogą się z nimi równać! Bo najlepiej smakują i najbardziej widowiskowo pachną domowe babeczki – maślane, biszkoptowe, polane słodkim lukrem przełamanym sokiem świeżo wyciśniętym ze słonecznej, rześkiej cytryny. Taki deser to raj dla podniebienia i uczta dla nosa! To także zaproszenie do odbycia aromaterapeutycznej sesji w towarzystwie Vanilla Cupcake – woskowej tarteletki, która w chwilę po podgrzaniu zaczyna pachnieć jak ciepła, przed chwilą wyjęta z pieca, waniliowa babeczka oblana cytrynowym lukrem." Powiem Wam szczerze, że nigdy nie kusiły mnie zapachy kremów, ciasteczek, ciast. Chociaż jestem wielkim łasuchem.

I szczerze przyznam, że bardzo żałuję, że wcześniej nie kupiłam tego wosku.

Nie będę Was okłamywać, że trochę obrzydzał mnie ten widok babeczki na opakowaniu tarty, jednak z racji, że był to zapach miesiąca - skusiłam się na niego.

Po rozpuszczeniu wosk ma piękną, żółtą barwę. Pachnie dosyć intensywnie, ale wcale nie za słodko i nie mdło.

Dodam nawet, że pachnie dokładnie tak, jak babeczka! Chyba jeden z niewielu zapachów - a może i jedyny - który idealnie odwzorowuje nazwę.  Czuć dokładnie biszkopt, wanilię, nutkę cytryny i lukier.

Ślinka leci, dlatego zaraz go zgaszę bo chyba w ten sposób nigdy nie uwolnię się od słodyczy :DZapach można kupić na www.goodies.pl

1 komentarz:

  1. Anna, LadyEssex24 sierpnia 2015 23:23

    Pamiętam tą babeczkę jak przez mgłę. Najpierw zapach mi się podobał, by po 5 minutach poczuć coś ciężkiego i sztucznego. Dzięki promocj, chcę jednak dać jej drugą szansę. Może tym razem się polubimy. :)

    OdpowiedzUsuń

Dzięki, że jesteś! :)