poniedziałek, 6 lipca 2015

Czy kupować ubrania przez internet?

Doba internetu trwa w najlepsze. Masa portali społecznościowych, kin online, sklepów.

Właśnie, sklepów!

Zapewne wielka część Was ma za sobą zakupy przez internet. A kupić można rzeczy przeróżne. Takie, które człowiek wstydziłby się kupić w mieście.

 

Ale teraz chciałabym się skupić na ubraniach. Czy są na sali osoby, które właśnie przez strach rezygnowały z zakupu całkiem atrakcyjnej odzieży?

Może trochę podpowiem Ci jak ten strach przepędzić.

 

Przez pierwszym zakupem - w ogóle - lub w nowym, niepewnym sklepie zawsze mam pewne obawy.

 

Ale są na to sposoby:

1. Jeżeli chodzi o allegro - zawsze sprawdzaj komentarze. Ja weszłam w ten etap, że nie zawsze sprawdzam - chyba, że coś jest drogocenne. Mam też już swoich sprawdzonych sprzedawców.

2.  Znajdź sklep z niedrogą i atrakcyjną odzieżą np. http://www.sakolife.pl/, zrób niewielkie zakupy i przekonaj się jakie to proste.

3. Boisz się, że kupisz zły rozmiar? Przy każdym rozmiarze zawsze podane są wymiary lub na stronie znajdziesz ogólną tabelę wymiarów. Zmierz się, porównaj z ubraniem i nie ma opcji by ciuch był za mały lub za duży ;)

4. W  razie gdyby jednak ubranie Ci nie odpowiadało: materiał, krój lub wzór i wygląd zdecydowanie różni się od tego na zdjęciu - regulamin zakupów internetowych zawsze zapewniaja Ci zwrot przedmiotów do 10 dni po zakupie.

5. Najważniejsze to - możesz zakupić odzież, która być może nie jest dostępna w Twoim mieście, a marzy Ci się ją mieć.

6. I ostatnie - czas. Jak wiele zyskasz czasu nie chodząc po sklepach, a serfując w internecie na stronie sklepów. Wiem, że niektórzy lubią przymierzyć ciuch przed zakupem, ale właśnie po to są zwroty, by nie zamartwiać głowy źle dobranym ciuchem ;)

 

Ja osobiście - z racji tego, że jestem duża rozmiarowo - kupuję ubrania przez internet. Zawsze dobrze sprawdzam wymiary i przeważnie (99% :D) jestem zadowolona.

A Wy kupujecie ubrania przez internet? :)

clothes-clothing-clothing-rack-fashion-peach-Favim.com-142211

2 komentarze:

  1. Muszę wreszcie wybrać się na te zakupy :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Dużo ubrań kupiłam przez internet. Nawet buty, które zamawiałam były strzałem w 10 :)

    OdpowiedzUsuń

Dzięki, że jesteś! :)