czwartek, 30 kwietnia 2015

Moje chwile - Yankee Candle - Early Sunrise, Joyful Spring, Berrylicious


Early Sunrise - to jest zapach... zapach, którego jeszcze nie miałam okazji poznać. I powiem, że jestem tym bardzo zaskoczona, bo każdy zapach YC ma coś ze sobą wspólnego. nawet w 1%. A ten... no cóż. Po rozpuszczeniu wosku można poczuć aromat herbaciany, z cytryną i imbirem. Niby taka zwykła herbatka, cóż w tym wyjątkowego? Inność. Przede wszystkim. Jak pisałam wcześniej, nie znam jeszcze takiego zapachu, a wydaje się interesujący. Na razie ciężko mi ocenić, czy będzie moim ulubionym, jednak w grupie polecanych znajdzie się na pewno ;)


Joyful Spring - opis producenta: "Pachnąca zapowiedź wiosny i praktyczny sposób na to, aby uczucie, które towarzyszy nam w chwili, gdy śniegi i mrozy zastępuje słońce i przyjazny wiatr zatrzymać na dłużej. Joyful Spring to kompozycja pochodząca z serii Simply Home, czyli z linii produktów do aromaterapii dedykowanej wszystkim tym, którzy pięknymi nutami chcieliby otaczać się codziennie, a nie tylko od święta. W purpurowym, radosnym wosku samplera od Yankee Candle tańczą i wibrują nuty wiosennego irysa. Uzupełnia je zapach budzącej się do życia i cieszącej oko jasną zielenią łąki. Sympatyczna, wyjątkowo optymistyczna i paląca się przez około 15 godzin świeca zadziwia niezwykłą wszechstronnością – jej aromat jest intensywny, pobudzający i sprawnie eliminujący brzydkie zapachy. Energetyczny kolor, nienachalny kształt i przyjazna dla kieszeni cena sprawiają, że chce się ją palić bez przerwy!"

Irys, irys... irys! Szczerze? Nie wiem jak pachnie irys :D Ale ten zapach ma w sobie na pewno aromat kwiatowy, dużooo trawy i... świeże pranie! Połączenie 3w1. Bardzo przyjemne. Bardzo wiosenne.

Jest bardzo świeży, ale myślę, że jednak nie będzie moim ulubionym.Berrylicious - Producent informuje nas, że to zapach jagód i kremu waniliowego. I nawet się z tym zgodzę! Jednakże nie jest to zapach ciasta, ciasteczek itp. To bardziej przypomina mi gumę balonową! Ale bardzo przyjemną gumę balonową! Zapach po zapaleniu momentalnie daje o sobie znać. Ale dla mnie to przyjemny zapach. Bardzo mi się podoba.Zapachy YC można zakupić na www.goodies.pl

1 komentarz:

Dzięki, że jesteś! :)