poniedziałek, 2 marca 2015

Kochasz? Badaj!

Bez dwóch zdań - mogę się założyć - że bardzo kochasz swoje dziecko. Chciałabyś dla niego jak najlepiej.

Troszczysz się o nie, zapewniasz spokój i bezpieczeństwo. Ale czy dbasz o jego zdrowie? Na pewno!

Ale czy badasz je kontrolnie?

unnamed

Portal www.kobieta.diagnostyka.pl rusza z kampanią "Jestem kobietą, dbam o siebie i dzieci". I słusznie! Dlaczego mamy nie dbać o to co kochamy?

Kampania wspiera trzy grupy - kobiety planujące zajść w ciążę, kobiety w ciąży i dzieci do 16. roku życia. Chce ona pokazać, jak ważne jest diagnostyka w tym okresie.

Ja - z racji, że nie póki co nie planuję, ani w ciąży nie jestem :) bardziej skupię się na tej trzeciej grupie - czyli dzieciach.

 

Jak można ocenić, że należy wykonać dziecku badania laboratoryjne? Przede wszystkim badania podstawowe - typu krew i mocz powinno się wykonywać profilaktycznie, raz do roku.

Jednak kiedy dziecko zaczyna Cię niepokoić, jego zachowanie się zmieniło, gorzej śpi, jego apetyt podupadł nie czekaj aż to przejdzie samo z siebie. Przede wszystkim potrzebny jest kontakt z lekarzem. A najbardziej wiarygodne w tym momencie są wyniki badań laboratoryjnych. Dlatego www.kobieta.diagnostyka.pl stworzył specjalny pakiet badań dla dzieci, który ma za zadanie zachęcić rodziców do wizyt u specjalisty i do dokładnych badań. W końcu chodzi o nasze dziecko, prawa?

Pakiet ten umożliwia ocenę ogólnego stanu zdrowia dziecka, wykrycie stanów zapalnych, chorób pasożytniczych i prawdopodobieństwa chorób alergicznych, deficytu witaminy D i nietolerancji pokarmowej.

 

Dodatkowo www.diagnostyka.kobieta.pl ma dla Was super niespodzianki! Na zachętę, by zmotywować do dbania o siebie i dzieci.

unnamed (1)

 

Wejdź poprzez stronę --> Klik na stronę kampanii, zarejestruj się i odbierz bon na badania z AŻ 65% rabatem! Trzeba koniecznie skorzystać z takiej okazji. (cennik po rabacie)

Wśród zarejestrowanych kobiet, portal wylosuje wspaniałe nagrody: 1 wakacje marzeń w ciepłych krajach, 15 weekendów SPA, 3 tablety, 3 vouchery na pobranie i preparatykę komórek macierzystych z krwi pępowinowej.

 

Także jak widzicie, nie ma na co czekać. Pędźcie na stronę, odbierajcie bony. Kampania trwa od 1.03.-31.05.2015.

Nie ma na co czekać :)

1

 

 

1 komentarz:

  1. O badania doprosic się nie da, więc zawsze robie je prywatnie chociaż chętnie bym zrobiła im cały przegląd od stóp do czubka głowy :)

    OdpowiedzUsuń

Dzięki, że jesteś! :)