poniedziałek, 13 października 2014

Bezpieczeństwo zawsze i wszędzie - ministrefa.pl

Macie konto na portalu społecznościowym? Nie wrzucacie tam zdjęć swoich maluchów, choćbyście chcieli?

Ja mam dla Was radę - ministrefa.pl!

 

A co to jest w ogóle ministrefa.pl? A już Wam mówię.

unnamed

Ministrefa.pl jest to nowy portal dla Mam, a dokładnie dla jej maluszków.

Co można tam robić?

Portal ten może służyć jako pamiętnik, jako album, jako kalendarz. Możesz tam zapisywać osiągnięcia swojego dziecka, jego rozwój. A najlepsze, że to... wszystko za darmo. Za nic nie płacisz, nie wysyłasz sms-ów by korzystać z portalu.

Przetestowałam ten portal i mogę Wam powiedzieć, że:

1. Założenie konta jest bardzo łatwe. Chwila i mam. Tworzy się unikalny adres, który jest tylko mój.

1 Bez tytułu

 

2. I teraz taki pstryczek w nos dla ciekawskich. Najważniejszy punkt tego portalu jest... prywatność kont! Czyli tylko my decydujemy, kto może przeglądać naszą stronę (poprzez wysłanie e-maila). Ministrefa.pl zapewnia, że dane z kont są szczególnie chronione, nie znajdzie ich nikt nawet w wyszukiwarkach. Dlatego jest to dobra opcja na dzielenie się swoją radością z rodziną czy znajomymi. Jeżeli ich  zaprosisz do swojego profilu, to tylko oni będą go widzieć i nikt inny.

234

3. Poniżej widzicie jak wygląda panel administratora. Macie do wyboru wiele opcji. Zdjęcia, filmy, wiadomości itd. Możecie nawet tworzyć własne zaproszenia!

22

3

 

4. Macie oko nawet na siatki centylowe ;)

6

 

5. Jeżeli już zaprosicie swoich znajomych do swojego profilu, zawsze możecie im delikatnie podpowiedzieć jaki prezent dziecko chciałoby dostać na urodziny.

Bez tytułuo

 

6. Oprócz funkcji, które już wymieniłam, znajdują się również trzy opcje na stronie główniej: quizy dla dzieci, wyszukiwarka żłobków i przedszkoli i ponownie kreator zaproszeń.

7. Ministrefa.pl  posiada wersję mobilną, która pięknie prezentuje się na telefonach. Dodatkowo, jeżeli chcecie mieć portal blisko siebie, możecie ściągnąć aplikację.

Do pobrania TU

unnamed

 

8. Przyznam, że jest to ciekawe wyjście dla Mam, które chcą się dzielić zdjęciami itp. z wybraną grupą znajomych bez obawy, że może je zobaczyć ktoś, kto nie powinien.

9. Ministrefa.pl jest to nowy portal utworzony z myślą o nas - dla Mam. Twórcy są otwarci na wszelkie sugestie, propozycje zmian, pomysły na nowe funkcjonalności. Wszelkie uwagi (te dobre i te złe) można śmiało kierować na opinie@ministrefa.pl

*post sponsorowany

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dzięki, że jesteś! :)