piątek, 12 września 2014

Karafka od Dafi

Dzisiaj chciałabym pokazać Wam jedną rzecz, którą otrzymałam na spotkaniu w Poznaniu, a mianowicie szklaną Karafkę na wodę filtrowaną Dafi.

 

IMG_2435 IMG_2440

"Wykonana z wysokiej jakości szkła, designerska karafka stanowi wygodne akcesorium dla wszystkich użytkowników dzbanków filtrujących i nie tylko. Jej nowoczesny kształt i bogata kolorystyka dostępnych wieczek sprawiają, że idealnie komponuje się z każdym wnętrzem lub kolorem dzbanka DAFI".

To jest opis producenta, a jaki jest mój?

Spodziewałam się, gdy tylko dostałam informację, że otrzymamy produkty Dafi, że w moje ręce trafi karafka. I... o nie, nie jestem zawiedziona, bo to jednak fajna rzecz!

Tak się złożyło, że mój dzbanek Dafi jest zielony, także jakieś siły przysłały mi karafkę do koloru ;) Super wygląda. Myślę, że wygląd to jej największy atut.

Super się prezentuje, czy na codzień, czy na jakieś imprezki do postawienia na stół. Dobrze się ją trzyma, nie wyślizguje się z rąk.

IMG_2448 IMG_2449 IMG_2455

Na spotkaniu w Giżycku dostałam taką oto małą książeczkę z przepisami na napoje, akurat do karafki. Także będziemy ją namiętnie używać :)

 

1 komentarz:

Dzięki, że jesteś! :)