piątek, 25 lipca 2014

Osa Handmade

Razem z Igą miałyśmy przyjemność przetestować produkty handmade - a dokładniej - Osy Handmade ;)

 

10340159_784584291574671_9127405262276780121_n

Przepadam za rękodziełem, a kiedy to rękodzieło jest tak piękne, to już zwłaszcza. Widać wiele włożonej pracy i mnóstwo umiejętności.

Chciałabym poznać taką pracę "od kuchni" :)

 

Do końca nie wiedziałam co dostanę. Tzn. był znak co może być, ale jednak karty zostały odkryte kiedy otworzyłam kopertę. Od razu pochwaliłam się z Wam wspaniałymi bransoletkami na Instagramie i FB, które były dla mnie i dla Igi.

Desktop

Ogólnie - bransoletki bardzo pięknie się prezentują. Różowy, lśniący sznureczek, plastikowe szkiełko i nadgryziona milka :D No bomba! :)

Ode mnie - bransoletki bardzo mi się podobają. Znowu napiszę, że bardzo ładnie się prezentują, dodają uroku, ożywiają ubiór. Nie umiem sama jej zapiąć, więc... mąż zapinając mi ją urwał z zapięcia jeden sznureczek (jest ich 3) ;/ ale skleiłam i wszystko jest cacy :)

Od Igi - uwielbia ją nosić! Podejrzewałam, że będzie ją ściągać, szarpać. Na początku musiała spróbować czekoladki, jednak szybko się przekonała, że to nie do jedzenia :))

Kiedy ją widzi sama wyciąga rączkę żeby jej ją zapiąć :) Tyle, że kiedy jej ją odpięłam, chwyciła za czekoladkę i urwała ... :( ale, już jest sklejone, wszystko działa i jest ok. No niestety, wydaje mi się, że siłę ma po mnie, a mało jest rzeczy, które jej nie ustąpią :D

Desktop2

Myślę, że te bransoletki to strzał w 10 jak dla nas! Super pomysł dla siebie, jak i na prezent!

Znajdziecie je u Osa Handmade: FUN PAGE i BLOG.

:)

 

2 komentarze:

Dzięki, że jesteś! :)