poniedziałek, 23 czerwca 2014

Czyste rączki zawsze i wszędzie - OsmozaCare

  Dzisiaj przedstawię Wam dwa produkty, które otrzymałam na spotkaniu Blogerów w Giżycku. Są to - antybakteryjny krem do rąk i antybakteryjna, musująca pianka, również do rąk marki OsmozaCare. Po dość długim testowaniu (prawie miesiąc) postanowiłam je zrecenzować.IMG_8749


IMG_8753


  Antybakteryjny krem do rąk. Opis producenta. "Osmoza Care jako pierwsza wprowadziła na rynek polski, innowacyjny antybakteryjny krem do rąk. To wyjątkowy produkt, który idealnie nawilża i pielęgnuje ręce, a jednocześnie daje efekt niewidzialnych rękawiczek, tworzących na dłoniach film działający antybakteryjnie przez 2 godziny!"


Wcześniej używałam tylko żeli antybakteryjnych, ale krem zachwycił mnie tak samo. Ładny zapach, troszkę taki chemiczny, przypominający mocne, szare mydło, jednak przypadł mi do gustu. Ręce po chwili stają się świeże, wyczuwalnie czyste. Wchłania się bardzo szybko, nie zostawia po sobie białego filmu. Zapach łagodnieje, jednak zostaje z nami przez jakiś czas. Również nawilża, mi osobiście pomaga w delikatnej egzemie (łagodzi jej stan). Nie wywołuje u mnie, ani u Igi żadnej alergii.  Buteleczka ma 100ml, wydaje się mało, jednak myślę, że wystarczy na naprawdę długo. Wygodna aplikacja poprzez dozownik na pewno pomaga w szybkim użyciu kremu :)
[caption id="attachment_1791" align="aligncenter" width="600"]IMG_8756 Krem antybakteryjny[/caption]

  Antybakteryjna, musująca pianka do rąk. Opis producenta. "Pianka, którą zawsze powinno się mieć blisko siebie. Pianka, którą każde dziecko pokocha. Dzięki nowatorskiej formule przyjemnie musuje na dłoniach i lekko łaskocze, jednocześnie uwalniając je od bakterii i zarazków i pozostawiając ładny zapach. Teraz już nie musisz namawiać dziecka do systematycznej higieny rąk. Samo będzie o niej pamiętać. Pianka zwalcza drobnoustroje oraz wykazuje właściwości ochronne, a jej formuła na bazie d-pantenolu wzmacnia i odżywia paznokcie."


Pierwszy raz spotykam się z takim wynalazkiem :D Myślę, że ktoś, kto wymyślił taką formułę, czuł, że to będzie strzał w dziesiątkę dla dzieci :) Pianka ma podobne właściwości jak krem i mogę o niej napisać tak samo, jednak nie jest ona kremem, a właśnie strzelającą pianką. Gdy wyciskamy ją na dłonie zaczyna musować, a po wcieraniu strzela. Super zabawa dla leniuszków. Teraz dezynfekcja rączek naszych maluchów nie będzie koniecznością - to będzie fajna zabawa. Zapach ma podobny do kremu, jednak o wiele, wiele łagodniejszy. Zawartość buteleczki to 50ml.
[caption id="attachment_1792" align="aligncenter" width="600"]IMG_8759 Pianka musująca[/caption]

 

Przygotowałam dla Was nawet filmik, na którym przedstawiam musującą piankę. Domyślam się, że wiele z Was jest ciekawych jak to działa, a więc proszę! :)


Podsumowując. Krem i pianka dla mnie - super sprawa. Krem dla mnie, który nadaje ładny zapach, pianka dla malucha, aby dezynfekcja rąk zawsze dobrze mu się kojarzyła i aby robił to chętnie.

Strona internetowa OsmozaCare http://www.osmozacare.pl/

 

3 komentarze:

  1. Moja Patrycja uwielbia tę piankę aż muszę ją ograniczać, bo ciągle (nawet gdy nie trzeba) każe sobie nią psikać na ręce. Na plac zabaw, czy w podróży to świetny produkt.

    OdpowiedzUsuń
  2. Piankę uwielbia Piotr:) a ja krem:)

    OdpowiedzUsuń
  3. Przydałby mi się taki ale czy buteleczka by starczyla na tą moją trójce...

    OdpowiedzUsuń

Dzięki, że jesteś! :)