środa, 12 lutego 2014

Zwariowana kałuża - Danuta Parlak - książeczka od portalu iCzytamDziś przedstawię Wam książeczkę, którą otrzymałyśmy od portalu iCzytam

Zwariowana kałuża - Danuta Parlak - wydawnictwo Cartalia Press.


Strona wizualna:

Okładki książki wykonane są niczym hand made - jest to grubsza tektura, na której jest strona tytułowa, przyklejona do cienkiej okładki. Nie ma szansy oderwania, bądź oklejenia ;)

W środku są kolorowe, moje ulubione "niecodzienne" rysunki głównych bohaterów.

Kartki są grubsze, więc dziecku ciężko będzie je przypadkowo porwać (bo specjalnie to na pewno by się udało ;)) Napisy są dosyć duże.


W środku:

Jest to historia, w której bohaterami są zwierzęta. Spotykają one zaczarowaną, zarozumiałą i opyszałą kałużę, która uważa się za najlepszą i najmądrzejszą. Wywija figle w postaci zaczarowania psa (zaczyna chodzić i mówić wspak) i żaby (zamienia ją w kijankę). Przyjaciel zwierząt - kruk Horacy przechytrza kałużę, zapędzając ją w "kozi róg", która znika na dobre :)

Historia pokazuje, że w swojej zarozumiałości można za bardzo się zapędzić, a na takie osoby zawsze znajdzie się sposób :)Książka jest dostępna w wersji elektronicznej - audiobook jak i ilustrowany e-book dostępne na portalu iCzytam - bezpłatnie! Link to portalu KLIK!

Link do opisu portalu iCzytam jak i ich twórców - Fundacji Festina Lente KLIK!Książki dla dorosłych, dostępne do czytania w formie e-booka na www.chmuraczytania.pl

6 komentarzy:

 1. Ale fajna książeczka :)
  U nas do wygrania w konkursie książeczki dla dzieci, więc zapraszam
  http://www.wypaplani.pl/2014/02/rusz-wyobraznia-konkurs.html

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale tutaj zmiany w szablonie, normalnie nie poznaję bloga, a nie było mnie tylko tydzień ;-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Okładka lekko straszna, ale wnętrze dużo fajniejsze :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ilustracje bardzo zachęcające!

  OdpowiedzUsuń

Dzięki, że jesteś! :)